A győztes Houston sorozat véget ért a Lakers-nek, Harden 51 pontja nem volt elég

Held főleg újonc Kyle Kuzma (az első felében, 24 pontot szerzett, miközben üti mind a kilenc kép), elsajátította és hét lepattanót. Nagy mérkőzés a Lakers mez és Corey Brewer: egykori egység jelezte 21 pont.

Lonzo Ball kezelni 16 pontot és kilenc lepattanót, Brandon Ingram 13 pont, hat lepattanó és hat segíti. Egész LA míg tagok hiányzott az alap ötös Brook Lopez és Kentaviouse Caldwell-Pope.

A helyzet Hollywood csapat elősegítik a gyors pont őr Chris Paul sérülést. Lemondott az elején az utolsó negyedévben, és a Rockets elvesztette az első játék a szezon, amelyben csatlakozott Paul. Az egyensúlyát leállt nyolc pontot, öt gólpassz és öt doskocích.

Eric Gordon kiküldött Harden 21 pontot, Trevor Ariza hozzáadunk 18 pontot és 10 lepattanót.Duel hiányzott a fiatal svájci pivotman Clint Capela és kameruni védő Luc Mbah egy mout.

„Soha nem ellenállni. Azt tette, amit akarnak, és ő riválisok ezt az engedélyt, akkor elveszíti „, mondta szélső Ariza haza.

Harden dvacetibodovou meghaladta a határértéket már a 30. mérkőzés egy sorban, egy új klub rekordot Rockets.

A Golden State tizedik győzelme történt, amikor Memphis otthon játszott 97:84 . Klay Thompson segített 29 pontot, Kevin Durant 22 pontot (de csak 40 százalékos sikert aratott) és nyolc lepattanót.De főleg védelem volt: a Warriors csak tíz gólt hagyott a második félidőben.

A győztes kampány ellenére folytatódik címvédő távollét Steph Curry, Draymonda Green, Andre Iguodala, Shaun Livingston és Zazy Pačuliji. Grizzlies, akik elvesztették a 16. az utolsó 18 játék által vezetett Marc Gasol 21 pontot és kilenc lepattanót.

Ezen kívül a Houston, a legjobb csapat nyugati konferencia, vezetőként megbukott Kelet Boston , s Miami harcolt 89:90 között. A Celtics elvesztette az utolsó nyolc mérkőzés negyedét. Nem volt elég 33 pont Kyrie Irvingből, aki az utolsó pillanatban nem volt hajlandó nyerni egy pontatlan lövéssel.Jaylene Brown hozzáadunk 16 és Marcus intelligens 15 pont.

Az egész Florida legyőzte a Celtics, de hiányzott belőle, például Hassan Whiteside és Goran Dragic. Josh Richardson segített Olynykovi 19 pont.

Az arcon Keleti Konferencia és nehezebb borz Toronto , valamint a Boston nyolc vereség, de öt győzelem kevesebb. Ezúttal a Raptors matatott a Charlotte , és vette a győzelmet 129: 111.

DeMar DeRozan volt a legjobb góllövő a mérkőzésen 28 pontot, és a csapattársak készített nyolc kosarak segíti, bár az utolsó negyedévben nem volt beavatkozni, Serge Ibaka segített Toronto 24 ponttal, újonc OG Anunoby hozzáadunk 20 pont, amikor megfordult a hat hét lövés három pontot.Jeremy Lamb volt 32 pont, de még az ő személyes rekordot Hornets nem volt elég, Kemba Walker és Dwight Howard befejezte a meccset 15 pontot, amelyek közül az egyik leszállt kilenc golyót. Otthon

Nikola Vučević volt a legjobb férfi Magic 18 pont, 10 lepattanó és öt gólpassz, Elfrida Guards Payton és D. J. Augustin fejezte be a meccset 14 ponttal a hitelét. Payton csatlakozott nyolc segédhajóhoz és hat lepattanóhoz. Rodney Hood volt a legjobb jazz-shooter másodszor, ezúttal 17 pont. Alec Burks 14 pontot és hét lepattanót hozott fel. A Salt Lake City csapata az ellenséges sebek után szenvedett, és az utolsó nyolc párból hétet elveszített.

Damian Lillard volt a legjobb lövöldözős a Blazers, aki elvesztette az otthoni ötödik alkalommal. Josuf Nurkich 15 pontot szerzett, Shabazz Napier és Evan Turner 14 pont után. C. J.McCollum mindössze 13 pontot sikerült kezelni, amikor 22 lövésből ötet nyert.

A legjobb Pistons shooter ezúttal Anthony Tolliver 18 ponttal. Stanley Johnson 16-at és Ish Smith 15 pontot kapott. Andre Drummond 11 pontot és 13 lepattanót sikerült kezelni.

Egy másik veterán George Hill 22 pontot és hét lepattanót segített Sacramentóban.Spencer Dinwiddie 16 pontot ért el és DeMarre Carroll 15 pontot és hét lepattanót szerzett. Negyedik hiba Brooklyn nem kapcsol.

Charlotte – Toronto 111 129 Fő Atlanta – Indiana 95 105 Otthon Boston – Miami 89:90 Otthon Brooklyn – Sacramento 99 104 Home Chicago – Orlando 112 94 Fő Clippers – Phoenix 108: 95 Otthon Oklahoma City – Utah 107 79 Fő Dallas – Detroit 110 93 Fő Denver – Minnesota 104 112 Fő Portland – San Antonio 91:93
Golden State – Memphis 97:84
Houston – LA Lakers 116: 122