A szlovák bajok: elveszett párbaj a fehéroroszokkal és az úton járó komplikációk

Ebben az évben a szlovákok úgy vélték, hogy két év tönkremenetel után a világbajnokságot végül a negyeddöntőkre vezetik. De az álom lassan összeomlik. A csapat nem teljesít jól, és Sersen védője megsérült Fehéroroszországgal párhuzamosan, és a psziché az alsó részre esik. : Franciaországnak csak egy pontja van, és a meccs jó, a németek két pontot veszítenek, és amerikaiak, vagy csak a fehéroroszok felébrednek. USA-ban.Vagyis, a B csoportba tartozó kedvencek, talán a belarusz vesztesége nagyon sajnálatos lesz, különösen akkor, ha keleti szomszédaink két vezetést vezetnek a játékban, és minden olyan optimistának tűnt.

pontosan azután, hogy 47 másodperc múlva szerezte meg Andrej Sekera védőjét, aki a helyes kapitányt vette át: A Réwaye-ből való áthaladás után a lövést a Kovala kapujába rúgta.

És akkor, 36:26-kor, Tomáš Jurčo 2: 0-ra emelte a helyét, amivel Juraj Mikuš kezébe helyezte a botot, hogy a korong nem érte el a kapust.

< p> Az oldalváltás után mindent elkezdett fordulni…

Csak két és fél perc múlva Gotovec védő, aki meglepte a kapust Hudáčeket, lenyomta a csuklóját a bal párnából.

A következő két percben a szlovák bekerült Michal Sersen nem állította meg a hosszú sprintet, elvesztette egyensúlyát, és kényelmetlenül megütötte a hátsó párnát.Nem jött ki magából a jégből, a mentősök elvitték, és a bajnokság véget ért.

48:34-kor 2: 2 volt, amikor a szlovákok saját hatalmi játékot kaptak: teljes sebességgel egyenesen a pólushoz vezetett.

Az okos szlovákok ezt követően harmadszor elismerték: a fehéroroszok három-kettőre kerültek, Stepanov felvette, és pontos lövéssel befejezte a fordulatot. még rosszabb, hogy ez volt a negyedik reggel. 57:16-ban hozzáadta Linglet-féle gyűrűből. Ahelyett, hogy egyensúlyt próbálna kiegyenlíteni, a meccs elveszett, és a végső teljesítményjáték nem változtatott semmit.