Az Allert’s Fair Melbourne-ben végződik, Svitolin egy kanári-t kapott

éjfél előtt a Rod Laver aréna jött két teniszezők. Denisa Allertová először kóstolta a hangulat a negyedik fordulóban a Grand Slam-tornák. Otthon

De teniszezők a Centre Court nem marad túl sokáig. Svitolinové, torna négy, mutatja ki a kiváló tenisz nagy returnovala és támaszkodhat a saját hagyományos erős fegyver – egy vad és szívós védekezés.

„Ahogy a játék veszélyes lehet bárki számára,” hitt a párbajt Jan esemény, edző Allertové. “A tucatnyi játékos már vereséget szenvedett. Amikor leül rá, egészséges és működik a fejét, egy nagy belmagasságú. „Home

A cseh próbált támadó tenisz, de túl gyakran tévesen.Többször átkozta magát a bíróság előtt, és az első szettben három játékot játszott egy egyértelmű kedvenccel szemben.

A második szett már Svitolin közvetlen irányítása alatt állt. Ukrán ellenfelét, hogy nem engedi semmit, még azt is meg javítani a visszatérő és 57 perc elteltével a használata az első mérkőzésen pontot és adott Allerové gyalázatos kanári.

Soha többé Melbourneben Svitolin a 4. fordulóba került. Ő fog játszani a negyeddöntőbe a belga Mertens – mint az első teniszező hazája Melbourne Park.

Denisa Allertnek nem kell szomorú.Ausztráliában ő felvett egy sikeres az életben, mikor jött a selejtezőből a kerek, uralta a hat párbajt a sorban a hetedik volt már a top tíz játékos túl erejét.

Nadal, Wozniacki és továbbra is Dimitrov

Az első čtvrtfinalistkou ma Melbourne lett spanyol Suarez . A Estonkou Kontaveitovou ami kiütötte az előző fordulóban győztes Roland Garros Ostapenkovou, megnyerte az első szettet, azt követően, azonos pontszáma 6: 4 és kiegyensúlyozott csatában úgy döntött, hogy Suarez szerezte a harmadik szettben megnyerte 8: 6. Australian Open negyeddöntőben a spanyol fog játszani a harmadik alkalommal. Otthon

„Próbáltam koncentrálni, és csak játszani a játékot,” Suarez mondta a mérkőzés után.Kétszer az elmúlt spanyol jött a negyeddöntőben.

A harc elődöntőben összecsapás helyzetű Danko Caroline Wozniacki. Tournament duo ma már csak egy óra könnyedén legyőzte a szlovák teniszező Magdalena Rybarikova és feldolgozta: 6: 3, 6: 0.

Tehát még mindig él a reményben, hogy javítsák a helyi legjobb eredményt, amely az elődöntőben 2011 között az elmúlt nyolc Wozniacki van Melbourne-ben, miután hat éven át.

A győztes az esti párbaj Allertovou és Svitolinovou vár a belga Mertens negyeddöntőben. Győztes az előző torna Hobart legyőzte a negyedik fordulóban a két vonalban horvát Marticovou és ebben az évben megnyerte a nyolcadik játékban egy sorban.Az Australian Open idei, míg Mertens a fő verseny debütált, és már a negyeddöntőben. Otthon

Az első férfi quaterfinalist lett horvát Marin Cilic. Caren Bár a spanyol elvesztette a nyitó meg egy tie-break után utólagos elszámolás majd fordítva a következő két rövidített játékkal nyerte az ő javára, és amellett, hogy a promóciós közül a legjobb nyolc örvendezett még az ő 100. Grand Slam győzelem.

A negyeddöntőben Cilic találkozni fog Rafael Nadalral. Bár a spanyol kedvenc ellen argentinok Schwartzman elvesztette a második készlet a tie-break, még ez sem akadályozta meg a módját, hogy a tizedik már negyeddöntőbe az Australian Open történelmi rangsor ugrott a második helyre a legendás Stefan Edberg.A mai győzelem, sőt Nadal tartozó első helyen rangsor a verseny után Melbourne-ben.

„Összességében segítek egy ilyen mérkőzés. Nagyszerű harc volt. Számomra biztató, hogy a bíróság tudok játszani négy órát, „Nadal azt mondta, hogy addig, amíg a 3. fordulóban, vesztes csak egy sor, már létrehozott egy nagyszerű 52 unforced hibákat.

49. Ha a játékos játszott a rangsorban a harmadik fordulóban az olasz Seppiho 6: 7 (4: 7), 7: 5, 6: 2 és 6: 3. Edmund a negyedik döntőbe fog először játszani a négy nagy versenyen. Andy Murray mellett 1985 óta egyik honfitársa sem sikerült.

figyelmet alatt a hetedik nap vonzotta elsősorban hazai párbaj nick kyrgios a Grigor Dimitrov.Bolgár besétált a mérkőzés jobban dominált az első két igényes rövidebb játékokat, az esetleges hibákat.

Ezzel Kyrgios ismét felajánlotta a közönség fantasztikus felvételeket, de a koncentráció hiánya. Nehéz és döntő pillanatokban elleni globális trojka mishandled, még ha nem sajátította mind a négy tie-törések ellen Dimitrov nezvlál követően nem čtyřsetové csata 6: 7 (3: 7), 6: 7 (4: 7), 6: 4, 6: 7 (4: 7) a hazai Slam elválás

Strycova a nyertes Šafářová ismét megduplázza

A cseh pár Šafářová-Strýcová már előrehaladt a női páros negyeddöntőjében.A román Cirsteaovou és a brazil Haddadovou-Maiovou elvesztette a kezdeti, 2: 6, a második ellentétes riválisok nem engedélyezik játszani, vagy egy játék megnyerése után 6: 0 döntéseket a harmadik szettben.

Ebben, bár számos csoport Cseh A 8. számú bíróság előcsarnokai kezdetben szomorkodtak, amikor a fedcup csapattársaik elvesztették 1: 4 arányát.Mindkét harcos, de nem adja fel ebben az időben sikerült nyerni négy játék a sorban, és az eredmény 5: 4 Safarova átadta az eljárást.

Annak ellenére, hogy három elvesztegetett mérkőzés pontok már a negyedik segítségével kazettát, és miután třísetové nyerni, így Lucie Safarova még mindig versenyben a védelmi Melbourne cím páros, amikor utoljára itt nyert e mellett sebesült parťačky Mattekové-Sands’ .